Halı Yıkama

Son teknoloji makineler ile halı yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Garanti Halı Yıkama size en iyi halı temizleme hizmetini sunmak için iyi bir tecrübeye sahiptir.

Evinizin rahatlığı söz konusu olduğunda hiçbir şey ayaklarınızın altındaki sıcak halılar kadar iyi hissettiremez. Evinize çok fazla güzellik ve keyif katarken, halılar üzerinde yürüme, oluşan lekeler ve çocuklar halılarınıza zarar verebilir. Ankara Halı Yıkama profesyonel kadrosu ve son teknoloji halı yıkama makineleri ile halılarınızı oluşan kirden ve lekelerden arındırır.

 • 1. Toz Alma

  Halılarınız öncelikle tam otomatik toz aalma makinesi ile yozlarından arındırılır. Toz alma işlemi yapılmayan halıda istenilen temizlik elde edilemez.

 • 2. Yıkama

  Tam otomatik makinemiz ile halılarınız tek tek yıkanır. Siz değerli müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığı açısından piyasada kullanılması yasak olan hipo ve kostik kesinlikle kullanılmamaktadır. Halılarınız ISO 9001 ve ÇED raporu alınmış piyasanın en kaliteli halı yıkama şampuan markaları kullanılarak yıkanmaktadır.

 • 3. Hav Alma

  Halılarınız tam otomatik hav alma, paketleme makinemizden geçirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar.

 • 4. Teslim & Kontrol

  Teslim edilen halılarınızı personellerimiz yanınızda iken gönül rahatlığı ile kontrol edebilir daha sonra ödeme yapabilirsiniz.