Koltuk Yıkama

Koltuklarımız evimizde ya da iş yerimizde temizliğe en çok önem verilmesi gereken mobilyalardan olduğundan koltuk yıkama işi özen ve titizlik gerektirir.

Hepimizin bildiği üzere koltuk kumaşları çeşitlilik göstermektedir. Her kumaşın kullanımı ve temizliği farklıdır. Ve doğru yapılmazsa çok olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir. Hatta koltuğunuzdan vazgeçmek zorunda bile kalabilirsiniz. Koltuk kumaşları bakteri ve kirleri içine hapseden yapıda olduğundan sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da temizliği önem arz etmektedir.

Bahsedilen tüm detayların bilincinde olan ve sizlerin memnuniyetini en üst seviyede benimseyen Koltuk yıkama izmir firması olarak, koltuklarınızın temizliğini ve sizlerin sağlığını düşünüyoruz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji yıkama makinalarımız ile sizlere garantili hizmet veriyoruz.

Koltuklarınızı nasıl yıkıyoruz?

Makinalarımızda bulunan köpük vermek ve vakumlama fonksiyonları ile sağlıklı temizliği sizlere garanti ediyoruz. Koltuk yıkama makinalarımız yapısı gereği içine verilen yıkamanın bir parçası olan deterjanı köpük haline dönüştürmektedir. Bu sayede koltuklarınız hem sırılsıklam ıslanmadan temizlenmeye başlayacak hem de deterjanın özelliğinden dolayı mis kokulu hale gelecektir. Güçlü vakum motoru ile vakumlama işlemi gerçekleştirilecektir. Bu vakumlama esnasında vakumlamanın şiddeti ile içerisine hapsolmuş mikro organizmalar ve kirler yok olacak ve koltuklarınızın hijyenik olarak temizlenmesi sağlanacaktır.

Hepimizin başına gelmiştir. İstenmeye, inatçı lekelerle baş etmek zorunluluğu. Eğer koltuklarınızda çıkmayan lekeler söz konusu ise bu lekelerde özel kir çözücüler ile temizlenecektir.

Uygulama Aşamaları

1. İlk olarak; koltuklarınızın içine hapsolmuş kirleri ve tozları arındırmak için kuru vakumlama yapıyoruz.

2. Koltuklarınız son teknoloji köpükleme makinaları ile köpüklenir ve zarar vermeden fırçalanır. Bu esnada oluşmuş inatçı lekelere uygulanan özel kir sökücüler de uygulanır ve fırçalama yapılır.

3. 3 ila 5 dakika arasında köpük koltuklarınızda bekletilir. Bu esnada sizin şahit olabileceğiniz gibi kirlerin koltuk yüzeyine çıkması sağlanır. Bu özellik kullanılan kimyasal temizleyicilerin özelliğidir.

4. Son aşama olarak koltuklarınız güçlü vakum özelliğine sahip makinalarımızca vakumlanır. Vakumlama esnasında koltuklarınızın tam anlamıyla temizlendiğini gözlerinizle görebilirsiniz.

Koltuk yıkama İzmir firması olarak, sizlere sağlıklı ve temiz koltuklarsa sahip olmanın ayrıcalığını sunuyoruz.